CC6905S8-5FB040
MFR.Part #
CC6905S8-5FB040
JLCPCB Part #
C41409428
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 0.5mΩ 1.5us 100Vrms 230kHz 50mV/A 5V ±40A SOP-8 Current Sensors ROHS