CC6904SO-10A
MFR.Part #
CC6904SO-10A
JLCPCB Part #
C469389
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1.5mΩ 10A 132mV/A 2000Vrms 2us 3.3V 5mA 80kHz Support SOP-8 Current Sensors ROHS