ZUW1R54815-A
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZUW1R54815-A
JLCPCB Part #
C6338302
Package
DIP,27.5x18mm
Description
1.5W 15V 2 36V~72V 500V 50mA 71% DIP,27.5x18mm Isolated Power Modules ROHS