ZUS1R54805-A
MFR.Part #
ZUS1R54805-A
JLCPCB Part #
C6044063
Package
DIP,27.5x18mm
Description
1 1.5W 300mA 36V~72V 500V 5V 73% DIP,27.5x18mm Isolated Power Modules ROHS