ZUS1R51205-A
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZUS1R51205-A
JLCPCB Part #
C7417869
Package
DIP,27.5x18mm
Description
1 1.5W 300mA 500V 5V 71% 9V~18V DIP,27.5x18mm Isolated Power Modules ROHS