ZTW1R54815
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZTW1R54815
JLCPCB Part #
C6016414
Package
DIP,28x10mm
Description
1.5W 15V 2 36V~72V 500V 50mA 71% DIP,28x10mm Isolated Power Modules ROHS