ZTW1R52415
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZTW1R52415
JLCPCB Part #
C6363341
Package
DIP,28x10mm
Description
1.5W 15V 18V~36V 2 500V 50mA 71% DIP,28x10mm Isolated Power Modules ROHS