ZTW1R50515
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZTW1R50515
JLCPCB Part #
C5843375
Package
DIP,28x10mm
Description
1.5W 15V 2 4.5V~9V 500V 50mA 67% DIP,28x10mm Isolated Power Modules ROHS