ZTS1R54805
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZTS1R54805
JLCPCB Part #
C6939300
Package
DIP,28x10mm
Description
1 1.5W 300mA 36V~72V 500V 5V 73% DIP,28x10mm Isolated Power Modules ROHS