ZTS1R51215
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
ZTS1R51215
JLCPCB Part #
C6016406
Package
DIP,28x10mm
Description
1 1.5W 100mA 15V 500V 71% 9V~18V DIP,28x10mm Isolated Power Modules ROHS