SUTS10123R3
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUTS10123R3
JLCPCB Part #
C6241152
Package
SIP,45.2x8.4mm
Description
1 2.6A 3.3V 500V 8.6W 82% 9V~18V SIP,45.2x8.4mm DC-DC Power Modules ROHS