SUS6483R3BP
MFR.Part #
SUS6483R3BP
JLCPCB Part #
C7090056
Package
SMD-6P,31.6x18.1mm
Description
1 1.35A 3.3V 36V~76V 4.5W 500V 77% SMD-6P,31.6x18.1mm DC-DC Power Modules ROHS