SUS6243R3BP-G
MFR.Part #
SUS6243R3BP-G
JLCPCB Part #
C7373490
Package
SMD-6P,31.6x18.1mm
Description
1 1.35A 18V~36V 3.3V 4.5W 500V 75% SMD-6P,31.6x18.1mm DC-DC Power Modules ROHS