SUS6053R3C
MFR.Part #
SUS6053R3C
JLCPCB Part #
C5913398
Package
DIP,31.6x18.1mm
Description
1 1.2A 3.3V 4.5V~9V 4W 500V 72% DIP,31.6x18.1mm DC-DC Power Modules ROHS