SUS3053R3BP
MFR.Part #
SUS3053R3BP
JLCPCB Part #
C5913361
Package
SMD-6P,24x15.1mm
Description
1 2W 3.3V 4.5V~9V 500V 600mA 74% SMD-6P,24x15.1mm DC-DC Power Modules ROHS