SUS1R54815BP
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUS1R54815BP
JLCPCB Part #
C5913357
Package
SMD-5P,21.4x12.2mm
Description
1 1.5W 100mA 15V 36V~76V 500V 77% SMD-5P,21.4x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS