SUS1R54805BP
MFR.Part #
SUS1R54805BP
JLCPCB Part #
C5913351
Package
SMD-5P,21.4x12.2mm
Description
1 1.5W 300mA 36V~76V 500V 5V 76% SMD-5P,21.4x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS