SUS1R5243R3B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUS1R5243R3B
JLCPCB Part #
C5762815
Package
SMD-5P,21.4x12.2mm
Description
1 1.3W 18V~36V 3.3V 400mA 500V 72% SMD-5P,21.4x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS