SUS1R52405BP
MFR.Part #
SUS1R52405BP
JLCPCB Part #
C6303598
Package
SMD-5P,21.4x12.2mm
Description
1 1.5W 18V~36V 300mA 500V 5V 76% SMD-5P,21.4x12.2mm DC-DC Power Modules ROHS