SUCW101215BP
MFR.Part #
SUCW101215BP
JLCPCB Part #
C6241032
Package
SMD-7P,40.2x21.5mm
Description
15V 2 350mA 500V 86% 9V~18V SMD-7P,40.2x21.5mm Isolated Power Modules ROHS