SUCS1R5053R3B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUCS1R5053R3B
JLCPCB Part #
C6303533
Package
SMD-5P,22.4x12.7mm
Description
1 1.3W 3.3V 4.5V~9V 400mA 500V 68% SMD-5P,22.4x12.7mm DC-DC Power Modules ROHS