SFLS10481R8B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SFLS10481R8B
JLCPCB Part #
C5909947
Package
SMD-15P,38.7x22.4mm
Description
1 1.5kV 1.8V 36V~76V 3A 5.4W 84% SMD-15P,38.7x22.4mm Isolated Power Modules ROHS