SFCS15483R3B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SFCS15483R3B
JLCPCB Part #
C6293865
Package
SMD-17P,39.1x29.5mm
Description
1 15W 1kV 3.3V 36V~76V 4.5A 89% SMD-17P,39.1x29.5mm Isolated Power Modules ROHS