PLA100F-48
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
PLA100F-48
Description
-20℃~+70℃ 1 109mm 2.1A 200mVp-p 41mm 48V 85V~264V 86% 97mm - DC-DC Power Modules ROHS