PLA100F-36
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
PLA100F-36
Description
-20℃~+70℃ 1 109mm 2.8A 200mVp-p 36V 41mm 85V~264V 86% 97mm - DC-DC Power Modules ROHS