MGS30123R3
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
MGS30123R3
JLCPCB Part #
C6226374
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 3.3V 8A 90% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS