MGFS1R54815
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
MGFS1R54815
JLCPCB Part #
C5669445
Package
SIP,17x8.5mm
Description
1 1.5W 1.5kV 100mA 15V 18V~76V 81% SIP,17x8.5mm Isolated Power Modules ROHS