LHA15F-15
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
LHA15F-15
Description
-10℃~+70℃ 1 150mVp-p、180mVp-p、360mVp-p 15V 1A 21.5mm 50mm 73.5mm 80%、83% 85V~264V - DC-DC Power Modules ROHS