LFA10F-12-GJ1
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
LFA10F-12-GJ1
Description
-10℃~+70℃ 1 12V 150mVp-p 22mm 50mm 73.5mm 79% 85V~264V 900mA - DC-DC Power Modules ROHS