TFLD546-012.8M
Extended
Manufacturer
Connor Winfield
MFR.Part #
TFLD546-012.8M
JLCPCB Part #
C7121749
Package
SMD-6P,14.1x9mm
Description
0℃~+70℃ 12.8MHz 25mA 3.3V LVCMOS SMD-6P,14.1x9mm Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS