T602-024.576M
Extended
Manufacturer
Connor Winfield
MFR.Part #
T602-024.576M
JLCPCB Part #
C6328496
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 24.576MHz 3.3V 6mA LVCMOS ±280ppb SMD Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS