TV50C580J-G
MFR.Part #
TV50C580J-G
JLCPCB Part #
C2447753
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 53.95A 58V 5kW@10/1000us 5uA 64.4V 93.6V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS