TV50C260J-G
MFR.Part #
TV50C260J-G
JLCPCB Part #
C2447867
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 119.95A 26V 28.9V 42.1V 5kW@10/1000us 5uA TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS