TV50C171J-G
MFR.Part #
TV50C171J-G
JLCPCB Part #
C3700882
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.36A 189V 275V 5kW@10/1000us 5uA TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS