TV50C151JB-G
MFR.Part #
TV50C151JB-G
JLCPCB Part #
C2624886
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 20.78A 243V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS