TV50C140J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV50C140J-G
JLCPCB Part #
C2447800
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 200uA 217.67A 23.2V 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS