TV50C111JB-G
MFR.Part #
TV50C111JB-G
JLCPCB Part #
C2447704
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 28.53A 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS