TV30C900J-G
MFR.Part #
TV30C900J-G
JLCPCB Part #
C2447136
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 20.55A 2uA 3kW 90V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS