TV30C850J-G
MFR.Part #
TV30C850J-G
JLCPCB Part #
C2447138
Description
-55℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW 85V 94.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS