TV30C510J-G
MFR.Part #
TV30C510J-G
JLCPCB Part #
C2448244
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36.41A 3kW 51V 56.7V 82.4V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS