TV30C330JB-G
MFR.Part #
TV30C330JB-G
JLCPCB Part #
C2448965
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.29A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS