TV30C280JB-G
MFR.Part #
TV30C280JB-G
JLCPCB Part #
C2448964
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66.08A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS