TV30C220JB-G
MFR.Part #
TV30C220JB-G
JLCPCB Part #
C2448977
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW 84.51A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS