TV30C191J-G
MFR.Part #
TV30C191J-G
JLCPCB Part #
C2448254
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 190V 211V 2uA 307.8V 3kW 9.75A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS