TV30C180JB-G
MFR.Part #
TV30C180JB-G
JLCPCB Part #
C2448979
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.74A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS