TV30C161J-G
MFR.Part #
TV30C161J-G
JLCPCB Part #
C3706122
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 11.58A 160V 178V 259V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS