TV30C141J-G
MFR.Part #
TV30C141J-G
JLCPCB Part #
C3709315
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 13.23A 140V 155V 226.8V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS