TV30C130J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV30C130J-G
JLCPCB Part #
C3712398
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 139.53A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS