TV15C800J-G
MFR.Part #
TV15C800J-G
JLCPCB Part #
C3715094
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.57A 129.6V 1uA 80V 88.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS