TV15C6V0JB-G
MFR.Part #
TV15C6V0JB-G
JLCPCB Part #
C2447152
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.3V 146.63A 6.67V 6V 800uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS